Juv.I E4 Combi
Oskars Valts Gulbis / Zane Kalniņa — 1.vieta
Sergejs Andžāns / Aļona Ignatāne — 4.vieta

Juv.II E4 LK Combi
Arts Stuberovskis / Dana Kristiāna Jerumāne — 1.vieta

Juv.I E6 Combi
Oskars Valts Gulbis / Zane Kalniņa — 1.vieta
Ernests Aksels Dimants / Eva Samanta Trapāne — 2.vieta

Adults DC LK Standard
Ņikita Tarasenko / Viktorija Ozola — 2.vieta

Juv.II 6d Combi
Aleksejs Gutenko / Patrīcija Aleksa Čapule — 5.vieta
Roberts Šamanovs / Poļina Peļņika — 7.vieta

7103_701998706562940_6395896300525338155_n[1]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jun.I D Standard
Arsenijs Pāls / Anna Švecova — 2.vieta
Georgijs Žeglovs / Adriana Ratniece — 6.vieta

10630760_701998773229600_7764803306126193260_o[1]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adults CB LK Standard
Maksims Gorelovs / Liāna Stuberovska — 5.vieta
Ņikita Tarasenko / Viktorija Ozola — 6.vieta
10700085_701998739896270_3174031853643575183_o[1]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jun.I D Latin
Arsenijs Pāls / Anna Švecova — 4.vieta
Georgijs Žeglovs / Adriana Ratniece — 6.vieta
10734027_701998643229613_2945328219123355307_o[1]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adults BA LK Latin
Maksims Gorelovs / Liāna Stuberovska — 4.vieta

10688439_701998659896278_3194073230211076587_o[1]

Jun.I R Standard

4.vieta — Reinis Krists Dimants & Alise Plīkša
6.vieta — Iļja Beluss & Justīne Kozlovska

10683407_821300967920268_448023787454845269_o[1]

1.vieta — Oskars Valts Gulbis & Zane Kalniņa
4.vieta — Sergejs Andžāns & Aļona Ignatāne
8.vieta — Aristarhs Putevics & Nikola Pankova

10671476_693462080749936_6971271652424306399_n[1]

Bērni I/II E4
Arts Stuberovskis & Dana Kristiāna Jerumāne — 1.vieta
Sergejs Andžāns & Aļona Ignatāne — 3.vieta
Aristarhs Putevics & Nikola Pankova — 5.vieta

10653875_690106777752133_1738832203052406335_n

Jun.II DC Latin
Result of the Final

1. Bordovskis Maksims / Vidrika Justīne — «Mirada»
2. Vītoliņš Roberts / Krasovska Annija — «Stars»
3. Tihoņenko Bogdans / Ērgle Katrīna — «Rihtera DS»
4. Bergmanis Valts Rinalds / Ivanova Aleksandra — «Golda»
5. Gorelovs Maksims / Stuberovska Liāna — «Mirada»
6. Skorinkins Andrejs / Brauča Nikola — «Rihtera DS»

 

Jun.II Latin
Result of the Final

1. Dobrecovs Romans / Dolgopolova Marija — «Viva»
2. Kostin Nikita / Abramova Erika — (Lithuania)
3. Bordovskis Maksims / Vidrika Justīne — «Mirada»
4. Vītoliņš Roberts / Krasovska Annija — «Stars»
5. Gorelovs Maksims / Stuberovska Liāna — «Mirada»

 

Juv.I+II 6d R Combi
Result of the Final

1. Rehviašvili Luka / Ziemele Kerija Keita — «Mirada»
2. Vainovskis Oskars / Dārzniece Līva — «Stars»
3. Toms Ņikita / Āboltiņa Linda — «Aurum»
4. Visockis Aleksis / Čistjuļina Serafima — «Škutāna DS»
5. Krēmers Jāns Jānis / Atholde Katrīna — «Vecrīga»
6. Albužis Eduards / Viškinte Luīze — «RV Studio»

 

Jun.II DC K Standard
Result of the Final

1. Rauza Dāvis / Bessonova Melisa — «Škutāna DS»
2. Orehs Ņikita / Vlasa Santa — «Sikspārnis»
3. Tihoņenko Bogdans / Ērgle Katrīna — «Rihtera DS»
4. Gorelovs Maksims / Stuberovska Liāna — «Mirada»
5. Vītoliņš Roberts / Krasovska Annija — «Stars»
6. Pujats Dins / Silineviča Darja — «Viva»

Juv. R Standard
Result of the Final

1. Vainovskis Oskars / Dārzniece Līva — «Stars»
2. Rehviašvili Luka / Ziemele Kerija Keita — «Mirada»
3. Visockis Aleksis / Čistjuļina Serafima — «Škutāna DS»
4. Eriksons Krišjānis Eduards / Knirko Milana — «Dance4U»
5. Brikuns Ņikita / Rasimjonoka Jekaterina — «Mirada»
6. Albužis Eduards / Viškinte Luīze — «RV Studio»
7. Spradziņš Artjoms / Kosīte Patrīcija — «Mirada»
8. Knauts Rūdolfs Kārlis / Upīte Liene — «Lesto»

 

Juv.I E4 Combi
Result of the Final

1. Koniščuks Oļegs / Koniščuka Arina — «Boginiča DS»
2. Minajevs Ivans / Gžibovska Veronika — «Elfs»
3. Kravcovs Marks / Gorjunova Alīna — «Elfs»
4. Dimants Ernests Aksels / Trapāne Eva Samanta — «Mirada»
5. Buda Alekss / Rozīte Marta Elizabete — «Škutāna DS»
6. Eglītis Edvards / Heinrihsone Džiliāna — «Vērdiņš»

 

Result of the Final Juv.ST R

1. Vainovskis Oskars / Dārzniece Līva — «Stars»
2. Rehviašvili Luka / Ziemele Kerija Keita — «Mirada»
3. Visockis Aleksis / Čistjuļina Serafima — «‘Škutāna DS»
4. Eriksons Krišjānis Eduards / Knirko Milana — «Dance4U»
5. Brikuns Ņikita / Rasimjonoka Jekaterina — «Mirada»
6. Albužis Eduards / Viškinte Luīze — «RV Studio»
7. Spradziņš Artjoms / Kosīte Patrīcija — «Mirada»
8. Knauts Rūdolfs Kārlis / Upīte Liene — «Lesto»

Jun.II DC K Latin
Result of the Final

1. Orehs Ņikita / Vlasa Santa — «Sikspārnis»
2. Bordovskis Maksims / Vidrika Justīne — «Mirada»
3. Rudzītis Artūrs / Stirāne Estere — «Mario»
4. Bergmanis Valts Rinalds / Ivanova Aleksandra — «Golda»
5. Upītis Jānis / Raubiška Anete Kristīne — «Viva»
6. Skorinkins Andrejs / Brauča Nikola — «Rihtera DS»

 

Juv.I E4 Combi
Result of the Final

1. Gulbis Oskars Valts / Kalniņa Zane — «Mirada»
2. Ternoviks Daņiils / Veldre Marija — «Lesto»
3 Dimants Ernests Aksels / Trapāne Eva Samanta — «Mirada»
4 Stuberovskis Arts / Jerumāne Dana Kristiāna — «Mirada»
5 Eglītis Edvards / Heinrihsone Džiliana — «Vērdiņš»
6 Koniščuks Oļegs / Koniščuka Arina — «Boginiča DS»

Juv.II E4 K Combi
Result of the Final

1. Griņevičš Andrejs / Ķipure Anna —  «Sikspārnis»
2. Misiņš Emīls / Irbe Dana — «Aurum»
3. Pāls Arsenijs / Švecova Anna — «Mirada»
4. Žeglovs Georgijs / Daņiļeviča Jekaterīna — «Mirada»
5. Šamanovs Roberts / Melbārde Marta Alma — «Stars»
6. Ratnieks Paulis / Medinika Denīze Marta — «Lielupe»

 

Juv.II E4E6 Combi
Result of the Final

1. Valters Miks Eduards / Zolberga Evelīna — «Rīgas SP»
2. Pāls Arsenijs / Švecova Anna — «Mirada»
3. Bergmanis Gustavs / Smildziņa Samanta Elizabete — «RV Studio»
4. Žeglovs Georgijs / Daņiļeviča Jekaterīna — «Mirada»
5. Kotovs Artūrs / Latņikova Ērika Elizabete — «DS 7″
6. Misiņš Emīls / Irbe Dana — «Aurum»

 

Juv.I E4 Combi
Result of the Final

1. Rauska,Kristers Edgars / Miltiņa Amanda — «Zīle»
2. Kļimovskis,Davids / Paščenko Marija —  «Daces DS»
3. Buda Alekss / Rozīte, Marta Elizabete — «Škutāna DS»
4. Vaitkus Kristupas / Petkauskaite Vaiva — (Lithuania)
5. Dimants Ernests Aksels / Trapāne Eva Samanta — «Mirada»
6. Stuberovskis Arts / Jerumāne Dana Kristiāna — «Mirada»
7. Rooba Henn-Jaagup / Laasik Laura — (Estonia)

 

Juv. Standard
Result of the Final

1. Ozols Jānis / Brikune Elizabete — «Mirada»
2. Rehviašvili Luka / Ziemele Kerija Keita — «Mirada»
3. Brikuns Ņikita / Rasimjonoka Jekaterina — «Mirada»
4. Spradziņš Artjoms / Kosīte Patrīcija — «Mirada»
5. Toms Ņikita / Āboltiņa Linda — «Aurum»
6. Visockis Aleksis / Čistjuļina Serafima — «Škutāna DS»

 

Juv. Latin
Result of the Final

1. Visockis Aleksis / Čistjuļina Serafima — «Škutāna DS»
2. Rehviašvili Luka / Ziemele Kerija Keita — «Mirada»
3. Toms Ņikita / Āboltiņa Linda — «Aurum»
4. Ozols Jānis / Brikune Elizabete — «Mirada»
5. Brikuns Ņikita / Rasimjonoka Jekaterina — «Mirada»
6. Punka Roberts / Antoščenko Veronika — «Daces DS»
7. Dimants Reinis Krists / Stūraine Laura — «Mirada»

Jun.II DC Latin
Result of the Final

1. Bordovskis Maksims / Vidrika Justīne — «Mirada»
2. Bautra Aleksandrs / Maksimova Sindija — «Dancers»
3. Rastopčins Mareks / Mangulsone Ieva — «Viva»
4. Auzāns Matīss / Vāvere Ilva — «Alianse»
5. Vītoliņš Roberts / Krasovska Annija — «Stars»
6.  Skorinkins Andrejs / Brauča Nikola — «Rihtera DS»

 

Juv.I E4 K Combi
Result of the Final

1. Rauska Kristers Edgars / Miltiņa Amanda «Zīle»
2. Kļimovskis Davids / Paščenko Marija «Daces DS»
3. Pujats Ardis / Legajeva Valerija «Viva»
4. Gulbis Oskars Valts / Kalniņa Zane «Mirada»
5. Malinovskis Daņila / Dembovska Daniela «Rēzekne»
6. Ternoviks Daniils / Veldre Marija «Lest»

 

Juv. 6d Combi
Result of the Final

1. Rehviašvili Luka / Ziemele Kerija Keita «Mirada»
2. Krēmers Jāns Jānis / Atholde Katrīna «Vecriga»
3. Visockis Aleksis / Čistjuļina Serafima «Škutāna DS»
4. Spradziņš Artjoms / Kosīte Patrīcija «Mirada»
5. Dimants Reinis Krists / Stūraine Laura «Mirada»
6. Petruņa Ēriks / Inne Evelīna «Dancers»

 

Jun.II DC K Standard
Result of the Final

1. Bergmanis Valts Rinalds / Ivanova Aleksandra «Golda»
2. Rauza Dāvis / Bessonova Melisa «‘Škutāna DS»
3. Orehs Ņikita / Vlasa Santa «Sikspārnis»
4. Tihoņenko Bogdans / Ērgle Katrīna «Rihtera DS»
5. Gorelovs Maksims / Stuberovska Liāna «Mirada»
6. Auzāns Matīss / Vāvere Ilva «Alianse»

 

Juv.II E4 Combi
Result of the Final

1. Pāls Arsenijs / Švecova Anna «Mirada»
2. Žeglovs Georgijs / Daņiļeviča Jekaterīna «Mirada»
3. Biele Arturs / Širibordina Sofija «Piruete»
4. Ponomarjovs Gļebs / Kotova Anastasija «Klasika»
5. Akimovs Vladislavs / Zajankovska Zlata «Rēzekne»
6. Slobodjans Aleksejs / Blūma Daina «Aurum»

 

Juv.II E4E6 Combi
Result of the Final

1. Pāls,Arsenijs / Švecova Anna «Mirada»
2. Koņevs Klimentijs / Petruņa Darja «Dancers»
3. Ezergailis Armands / Peļņika Poļina «Mirada»
4. Kotovs Artūrs / Latņikova Ērika Elizabete «DS 7″
5. Katalov Aleksandr / Kicatovaite Rugile (Lithuania)
6. Šatibelko Dmitrijs / Meļņikova Alisa «Sikspārnis»

12