Sestdien, 7. novembrī norisinājās sporta deju sacensības Baltijas Zvaigznītes 2015

Bērnu grupā Latvijas reitinga sacensībās latiņamerikas dejās Ernests un Zane 11 pāru konkurencē 3. vietā

12189240_962475340492095_8279022493702010054_o

 

 

 

 

 

 

Juniori I Latvijas reitinga sacensībās latiņamerikas dejās Jānis un Laura 14 pāru konkurencē 4. vietā

12182410_962487443824218_5265724624795229288_o

 

 

 

 

 

 

Mēs esam ļoti priecīgi un lepni par mūsu dejotājiem!

 

Juv. Open Standard 
Ernests Aksels & Zane — 1.vieta

Juv. Open Latin
Ernests Aksels & Zane — 2.vieta

Jun.I D Standard
Roberts & Polina — 1.vieta
Georgijs & Daina — 3.vieta

Jun.I D Latin
Roberts & Polina — 1.vieta
Georgijs & Daina — 5.vieta

Jun.I E4 LK Combi
Oļegs & Nora — 1.vieta

Juv. E6 LK Combi
Arts & Dana Kristiāna — 4.vieta
Sergejs & Anna Krista — 6.8.vieta
Aristarhs & Nikola — 15.16.vieta

12066060_903561876406621_8317219105583055039_n

 

 

 

 

 

 

Apsveicam mūsu dejotājus, kā arī viņu pedagogus !!!

Apsveicam Jāni un Lauru !!!

Jun.I 10 dance — 3.vieta
Jun.I La — 8.vieta
Jun.I St — 6.vieta

12113482_900371630058979_7110769273369776246_o

Iesācēji
Grisha & Veronika — 1.vieta
Ričards & Patricija — 3.vieta

12109100_899468246815984_3148718695020601057_n12079314_899468296815979_8662307974226439112_n

 

 

 

 

 

 

 

Juv. E6 Combi
Sergejs & Anna Krista — 1.vieta
Aristarhs & Nikola — 7.vieta

12080108_899468580149284_4975938477931247726_o

 

 

 

 

 

Youth CB LK Standard
Ņikita & Viktorija — 2.vieta

10987614_899468790149263_1001776963455018249_o

 

 

 

 

 

Jun.I D LK Combi
Roberts & Poļina — 4.vieta
Georgijs & Daina — 8.vieta

12091190_899468416815967_5370811745711352253_o

 

 

 

 

 

Juv.I E4 St+La
Marats & Aļona — 8.vieta

Juv.II E4 Combi
Iļja & Veronika — 14.vieta

Apsveicam mūsu dejotājus !!!

Lasīt vairāk »

2015.g.3.oktobrī, norisinājās Latvijas Reitinga un Latvijas Kausa izcīņas posmi sacensību «Mārtiņrožu Laiks 2015″ ietvaros.
Šoreiz mūsu deju klubs tika pārstāvēts sākot no pašam mazākājam.

12091217_893412240754918_4778599976608550411_o

 

 

 

 

 

Apsveicam mūsu dejotājus ar panākumiem un vēlam veiksmi arī turpmāk!

Pagājušajās brīvdienās Siguldā norisinājās kārtējais turnirs «Ziemassvētki Siguldā 2014″
Šajā turnirā mūsu kluba dejotājiem sekojošie rezultāti:

Juv.I E4 Combi
Sergejs Andžāns / Aļona Ignatāne — 1.vieta
Aristarhs Putevics / Nikola Pankova — 5.vieta

Juv.II E4 Combi
Alekss Buda / Marta Elizabete Rozīte — 3.vieta

Juv.I E4E6 LK Combi
Ernests Aksels Dimants / Eva Samanta Trapāne — 3.vieta

Juv. Latin
Roberts Šamanovs / Poļina Peļņika — 5.vieta
20141207_180235

 

 

 

 

 

Jun.I D Standard
Arsenijs Pāls / Anna Švecova — 1.vieta
Georgijs Žeglovs / Adriana Ratniece — 4.vieta
20141207_180508

 

 

 

 

 

Adults DC LK Standard
Ņikita Tarasenko / Viktorija Ozola — 1.vieta
20141207_180714

 

 

 

 

 

 

Juv. Standard
Roberts Šamanovs / Poļina Peļņika — 2.vieta
20141207_192037

 

 

 

 

 

 

Jun.I D Latin
Arsenijs Pāls / Anna Švecova — 2.vieta
Georgijs Žeglovs / Adriana Ratniece — 6.vieta
20141207_192245

 

 

 

 

 

Jun.I Standard
Iļja Beluss / Justīne Kozlovska — 4.vieta

Adults CB LK Latin
Maksims Gorelovs / Liāna Stuberovska — 3.vieta
Maksims Bordovskis / Anna Kurlova — 4.vieta
Ņikita Tarasenko / Viktorija Ozola — 6.vieta
20141207_193015

Bērni-2, E4 (LK)
Arts Stuberovskis & Dana Kristiāna Jerumāne — 3.vieta
Alekss Buda & Marta Elizabete Rozīte — 4.vieta

20141206_150224

 

 

 

 

 

 

Jaunieši+Pieaugušie, C-B ST (LK)
Maksims Gorelovs & Liāna Stuberovska — 3.vieta

20141206_150809

Juv.I E4E6 Combi
Oskars Valts Gulbis / Zane Kalniņa — 1.vieta
Ernests Aksels Dimants / Eva Samanta Trapāne — 2.vieta

Juv.I E4 LK Combi
Sergejs Andžāns / Aļona Ignatāne — 3.vieta

Juv.II E4 Combi
Arts Stuberovskis / Dana Kristiāna Jerumāne — 2.vieta

Juv. 6d Combi
Roberts Šamanovs / Poļina Peļņika — 3.vieta

Adults DC LK Standard
Ņikita Tarasenko / Viktorija Ozola — 1.vieta

Adults BA Latin
Maksims Bordovskis / Anna Kurlova — 1.vieta
Maksims Gorelovs / Liāna Stuberovska — 3.vieta

Adults DC Latin
Ņikita Tarasenko / Viktorija Ozola — 1.vieta

Juv.I E4 Combi
Sergejs Andžāns / Aļona Ignatāne — 1.vieta
Aristarhs Putevics / Nikola Pankova — 3.vieta

Jun.I D Standard
Arsenijs Pāls / Anna Švecova — 2.vieta

 Juv.I 3d Standard 
Ernests Aksels Dimants / Eva Samanta Trapāne — 3.vieta

Juv.II E4 Combi
Arts Stuberovskis / Dana Kristiāna Jerumāne — 1.vieta

 Juv. Standard 
Aleksejs Gutenko / Patrīcija Aleksa Čapule — 2.vieta
Roberts Šamanovs / Poļina Peļņika — 4.vieta

Jun.I D Latin
Arsenijs Pāls / Anna Švecova — 4.vieta

Juv.I 3d Latin
Ernests Aksels Dimants / Eva Samanta Trapāne — 3.vieta

Juv. Latin
Aleksejs Gutenko / Patrīcija Aleksa Čapule — 5.vieta

Adults CB LK Standard
Maksims Gorelovs / Liāna Stuberovska — 2.vieta

Juv.I E4 Combi
Sergejs Andžāns / Aļona Ignatāne — 1.vieta

Juv.II E4 Combi
Arts Stuberovskis / Dana Kristiāna Jerumāne — 2.vieta

Jun.I Standard
Iļja Beluss / Justīne Kozlovska — 1.vieta
Jānis Ozols / Laura Stūraine — 2.vieta
Reinis Krists Dimants / Alise Plīkša — 3.vieta

Juv.I E4E6 LK Combi
Oskars Valts Gulbis / Zane Kalniņa — 2.vieta
Ernests Aksels Dimants / Eva Samanta Trapāne — 5.vieta

Jun.I Latin
Iļja Beluss / Justīne Kozlovska — 2.vieta
Jānis Ozols / Laura Stūraine — 3.vieta

Juv. Standard
Aleksejs Gutenko / Patrīcija Aleksa Čapule — 1.vieta
Roberts Šamanovs / Poļina Peļņika — 4.vieta

Jun.I E6D Combi
Arsenijs Pāls / Anna Švecova — 3.vieta

Adults DC LK Latin
Ņikita Tarasenko / Viktorija Ozola — 1.vieta

Juv. Latin
Aleksejs Gutenko / Patrīcija Aleksa Čapule — 1.vieta
Roberts Šamanovs / Poļina Peļņika — 4.vieta

Adults DC Standard
Ņikita Tarasenko / Viktorija Ozola — 1.vieta

12