123В последнее время в танцевальной среде все больше появляется диджеев, делающих собственную музыку для спортивно-бальных танцев. Молодые танцоры, со временем понимающие, что могут сами переделать любимые хиты для бальных танцев. И здесь необходимо отметить, что многие из их творений находят немало поклонников.

С радостью представляем гостям DanceSportGlobal.com еще одного диджея, занимающегося музыкой для спортивно-бальных танцев и его первый альбом «Call of Art». Знакомьтесь — Максим Горелов, которого многие уже знают под псевдонимом Dj Move It.

Максиму Горелову 16 лет. Родом из Латвии и в настоящее время живет и занимается спортивными бальными танцами в Риге, в танцевальном клубе «Mirada» (в переводе с испанского «взгляд»). Танцует в группе Молодёжь B-класс по 10-и танцам.

Небольшая история о том, как Максим попал в бальные танцы, рассказанная им самим нашему сайту: Lasīt vairāk »

Pastāsti vienā teikumā par sevi. Ja tev vajadzētu pabeigt teikumu „Aleksandrs  Guļko ir -…..»

—  Ļoti interesants jautājums… Aleksandrs Guļko ir — atklāts, ļoti labsirdīgs cilvēks, vienmēr ar smaidu uz lūpām!

Kā tu ienāci deju pasaulē?

— Oi! Ilgs stāsts būs! Sāku es 1983.gadā. Kāpēc sāku? Tanī vecumā bērns vel  nevar izvēlēties ko viņš grib darīt, pie tam tie bija PSRS laiki un bērniem vispār nebija teikšanas, nu cik es atceros. Manu vecāku paziņām meita dejoja jau apmēram gadu un piedāvāja arī manai mammai aizvest mani uz dejām. Pie tam, tagad dejās ņem visus bērnus, bet tajos laikos bija atlase. Un tajā reizē, kad mani atveda, tad bija atvesti kādi 100 bērni. Viss norisinājās Latviešu biedrības namā. Tur bija Alla Matjušenko, kura parādīja mums visiem dažas kustības — „solis-sānis-klāt, griezieniņš». Un tā mēs kādu laiku ņēmāmies. Pēc tam atnāca ļoti nopietns vīrietis, kā pēc tam uzzināju — Beļanskij Igorj Maksimovič. Ieslēdza mūziku un mēs visi sākām dejot to mācīto. Bet viņš skatījās, nāca klāt kādam bērniņam un aiz rokas veda ārā no bara un nostādināja malā. Es atceros, ka man bija kauns, kad mani izveda pirmo un es domāju, ka es esmu pirmais, kurš atzīts par nederīgu. Es tur stāvēju ar asarām acīs, jo man bija ļoti liels kauns, ka tā visu bērnu un viņu vecāku priekšā mani pirmo izmeta! Bet pēc tam man nolika meiteni blakus, starp citu, ar kuru mēs pēc tam pāri arī dejojām. Lasīt vairāk »