Jaunumi

Iesācēju grupa mūsu kolektīvu pārstāvēja četri pāri.
Visi Miradas iesācēji izcīnīja pirmas vietas !!!

Apsveicam mūsu dejotājus ar brīnišķīgu rezultātu !!!

Jun.I grupā mūsu kolektīvu pārstāvēja Jānis un Laura, kuri ieņēma 10.vietu, 26 pāru konkurencē (St) un 15.vietu, 26 pāru konkurencē (La).
Bērnu grupā mūsu kolektīvu pārstāvēja Ernests un Zane, kuri ieņēma 9.vietu (St.) un 10.vietu (La.)
Jauniešu grupā (La) Nikitam ar Viku 35.vieta.

12191424_906216996141109_8336769286470739808_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apsveicam mūsu dejotājus ar panākumiem un vēlam veiksmi nākamos turnīros !!!

Apsveicam Jāni un Lauru !!!

Jun.I 10 dance — 3.vieta
Jun.I La — 8.vieta
Jun.I St — 6.vieta

12113482_900371630058979_7110769273369776246_o

IMG-20141025-WA0000

Latvia Open 2014

 

 

 

 

 

 

Oskars Valts Gulbis / Zane Kalniņa — 4.vieta
Ernests Aksels Dimants / Eva Samanta Trapāne — 5.vieta

Sporta deju klubā «Mirada» norisinājās kārtējais Latīņamerikas deju seminārs ar pasnedzēju no Sanktpēterburgā — Jevgeniju Smaginu.

2014-10-29 22.19.58

mirada-cup-2014

Pagājušajās brīvdienās Siguldā norisinājās kārtējais turnirs «Siguldas Rudens 2012″
Šajā turnirā mūsu kluba dejotājiem sekojošie rezultāti:

Bērni LA 4 dejas (Piedalās 18 pāri)
Daņiils Sitovs & Kerija Keita Ziemele — 2.vieta
Artjoms Spradziņš & Elizabete Brikune — 7.vieta
Luka Rehviašvili & Rebeka Čerepanova — 8.-9.vieta
Ņikita Brikuns & Jekaterina Rasimjonoka — 12.vieta

Bērni ST 4 dejas (Piedalās 13 pāri)
Ņikita Brikuns & Jekaterina Rasimjonoka — 1.vieta
Daņiils Sitovs & Kerija Keita Ziemele — 5.vieta
Luka Rehviašvili & Rebeka Čerepanova — 7.vieta
Artjoms Spradziņš & Elizabete Brikune — 8.vieta

Bērni II E4 (Piedalās 14 pāri)
Armands Ezergailis & Poļina Peļņika — 5.vieta

Iesācēji 2002. dz. g. un jaun. 2.-3.līm.
Georgijs Žeglovs & Aleksandra Koteļņikova — 1.vieta

13.oktobri Liepājā notika Latvijas kausa posmu un atklātās sporta deju sacensības “Vēju Ritmi 2012″.
Grupā Jun II E6+D LK ST+LA mūsu kolektīvu pārstāvēja trīs pāri. Visi trīs tika finālā un ieņēma:
Maksims Gorelovs & Liāna Stuberovska — 2.vieta
Maksims Bordovskis & Justīne Vidrika — 4.vieta
Mihails Maksimenko & Viktorija Ozola — 5.vieta

Grupā Jun II D+C LK LA Maksims Gorelovs & Liāna Stuberovska ieņēma 7.-9.vietu 12 pāru konkurencē.

Apsveicam mūsu dejotājus, kā arī viņu pedagogus.

Rezultāti «Zelta Rudens 2012″

Bērni II E4+E6 Kauss (Piedalās 21 pāri)
Luka Rehviašvili & Rebeka Čerepanova — 1.vieta
Artjoms Spradziņš & Elizabete Brikune — 2.vieta
Ņikita Brikuns & Jekaterina Rasimjonoka — 3.vieta
Reinis Krists Dimants & Laura Stūraine — 11.-12.vieta

Bērni I+II LA 4 dejas (Piedalās 15 pāri)
Daņiils Sitovs — Kerija Keita Ziemele — 3.vieta

Bērni I+II ST 4 dejas (Piedalās 9 pāri)
Daņiils Sitovs — Kerija Keita Ziemele — 4.vieta

Bērni 6 dejas Reitings (Piedalās 22 pāri)
Daņiils Sitovs & Kerija Keita Ziemele — 3.vieta
Artjoms Spradziņš & Elizabete Brikune — 7.vieta
Ņikita Brikuns & Jekaterina Rasimjonoka — 9.vieta

Bērni LA (Piedalās 8 pāri)
Daņiils Sitovs & Kerija Keita Ziemele — 1.vieta

Apsveicam mūsu dejotājus, kā arī viņu pedagogus.

123